Wille regionalne: Chata Spiska, Chata z Kir

Dane kontaktowe

adres:

Os. Polana Sosny 1
34-441 Niedzica

  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Informacje

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia wolnego czasu w pięknie położonym Ośrodku Polana Sosny w Niedzicy nad brzegiem Dunajca, w sąsiedztwie Jeziora Sromowieckiego, Słowacji , z widokiem na Zamek i Pieniny. Ośrodek dysponuje willami regionalnymi, restauracją, nowoczesnym campingiem oraz wyciągami narciarskimi, gdzie nasi Goście otrzymują specjalne rabaty na karty zjazdowe oraz szkółkę narciarską.

Oferta

Ośrodek oferuje noclegi w Chatach Regionalnych: Chata Spiska z Łapsz Niżnych z początku XX wieku została przeniesiona i zrekonstruowana na Polanie Sosny. Chatę zaadoptowano na ośrodek z 2-3 osobowymi pokojami (TV SAT, radio, telefon), precyzyjnie łącząc wysoki standard z oryginalnymi elementami wyposażenia zachowując tradycję i kulturę Spisza. Łącznie posiada 17 miejsc noclegowych.

Chata z Kir - regionalna, stylowa chata góralska w połączeniu ze starym młynem z Czarnego Dunajca i przeniesionej chaty z Kir. Obiekt posiada 30 miejsc noclegowych w pokojach 1-2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, radiem, telefonem. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. 

Posiłki serwowane są w Restauracji Dwór. Wystrój restauracji zachowuje elementy z epoki i pozwala odczuć klimat XVII-wiecznego dworku polskiego. Restauracja oparta na tradycyjnej kuchni polskiej i węgierskiej przybliża tradycje regionu Spisza. Liczba miejsc: 80, lokal czynny: 10.00 - 22.00 Ośrodek posiada również wyciągi narciarskie "Polana Sosny" oraz camping.