Restauracja Czardasz

Dane kontaktowe

adres:

Niedzica
34-441 Niedzica

  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Informacje

Swą nazwę restauracja wzięła od węgierskiego tańca ludowego. Czardasz stał się tańcem regionalnym Spisza, gdyż od początku X wieku, aż do roku 1918 teren ten należał do Królestwa Węgier. Niepowtarzalny klimat tego regionu można odnaleść także w architekturze budynku restauracji, oraz w kartach menu, gdyż nie zapomniano o akcentach kuchni węgierskiej, kiedyś bardzo popularnej w tym regionie.

Latem zapraszamy do naszego ogródka, gdzie można rozkoszować się czystym, górskim powietrzem. Natomiast w zimowe chłody rozgrzać się można przy kominku, a przyjazna obsługa roztacza familijną atmosferę, która pozwala czuć się swobodnie. Nasza restauracja to doskonałe miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, jak i kolację z przyjaciółmi, romantyczne rendez-vous albo rodzinny obiad z dziećmi. Chcemy, aby wyjątkowy charakter miejsca służył przyjemności biesiadowania.

Znakomita kuchnia i przyjazna atmosfera to tylko niektóre powody dla których warto odwiedzić restaurację "Czardasz", a później do niej nieustannie powracać.