Spływy pontonowe po Dunajcu

Dane kontaktowe

adres:

Trzech Koron 9a
34-443 Sromowce Niżne

  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Informacje

RETENDO to wykwalifikowana, doświadczona, sympatyczna kadra instruktorska oraz szeroki wachlarz aktywności typu White Water: - rafting- spływy pontonowe: *indywidualne, rodzinne, grupowe - canoe rafting- spływy w dwuosobowych kanadyjkach pneumatycznych - szkolenia z kajakarstwa górskiego - kursy White Water - eventy firmowe.

Oferta

Rafting Dunajec
Spływ pontonem to idealna forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Rafting to nie tylko wypoczynek, ale też sposób rekreacji, który pobudzi do działania i pomoże uciec od codziennych obowiązków. Do niedawna spływy pontonowe były dostępne właściwie jedynie dla garstki pasjonatów. Aktualnie, doskonale wyszkoleni instruktorzy i nowoczesny sprzęt sprawia, że rafting to sport dla wszystkich chętnych. 

Kurs kajakarstwa górskiego
Kajaki są znane i lubiane już od pokoleń. Nasi dziadkowie pływali na jeziorach, ojcowie wybierali spokojniejsze rzeki, a niedawno nadszedł czas na pływanie po tym, co kiedyś wydawało się niemożliwe. Kajaki górskie to już nie jest zwykłe hobby. To zajęcie, dzięki któremu czujemy skoki ciśnienia, krążenie adrenaliny we krwi. Odpowiednio dobrana trasa dla kajaków górskich pomoże nam zapomnieć o całym tygodniu pracy. Często bywają sytuacje, w których już po pierwszych godzinach w kajakach uczestnicy szkoleń odkrywają, że właśnie znaleźli hobby idealne dla siebie. >

Spływy kajakowe za granicą (np. Chorwacja)
Wczasy spędzone nad krystalicznie czystą, lazurową wodą wcale nie muszą należeć do wiecznie niespełnianych marzeń. Chorwacja, która oprócz czystej wody daje także wysokie góry, piękne wodospady i morze, jest jednym z punktów, do których można się wybrać na spływy kajakowe. Malowniczy teren, śródziemnomorska pogoda i przyroda, a także lekko podskakujący na kamieniach nurt rzeki składa się na piękno, które można podziwiać w kajakach.