Pokoje Gościnne

Dane kontaktowe

adres:

ul. 3 Maja 13B
34-441 Niedzica

  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Informacje

Posiadamy pokoje 2, 3, 4 osobowe, z własnymi łazienkami, TV. Kuchnia wspólna wyłącznie dla gościi. Oferujemy również apartament - 3 pokoje [2, 3 i 4 osobowy], każdy z niezależnym wejściem, łazienką, TV 100 kan. polskojęzycznych. WiFi. kuchnia i salon do wyłącznej dyspozycji gości apartamentu. Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking, WiFi, zadaszone miejsce na grilla i ognisko, plac zabaw dla dzieci. Nieopodal obiektu; wypożyczalnia rowerów, restauracje, kawiarnie, kort tenisowy, park rozrywki i park linowy.

Obiekt znajduje się w Pieninach w pięknej górskiej miejscowości Niedzica, która oferuje Państwu mnóstwo atrakcj i możliwości wypoczynku. 

- Wyciągi narciarskie - w obrębie 20 km znajduje się kilkanaście wyciągów narciarskich w Polsce i na Słowacji , do najbliższego jest około 2 km od domu.
- Jezioro Czorsztyńskie[2 km]. Rejsy statkami pasażerskimi "Biała Dama",''Harnaś''i inne. Przystań dla jachtówi, łodzi. Kąpieliska i wypożyczalnie sprzętu pływającego.
- Piękne szlaki turystyczne (Sokolica, Trzy Korony)wspaniała przyroda z widokam na Tatry i Pieniny.
- Zamki w Niedzicy i Czorsztynie, drewniany kościół w Dębnie. Inne obiekty zabytkowo-muzealne
- Spływ flisacki przełomem Dunajca. Pieniński Prk Narodowy.
- Baseny termalne w pobliskich Białce i Bukowinie Tatrzańskiej oraz parki wodne na Słowacji.
- Niedzica to bardzo dobra baza wypadowa do znanych turystycznych miejscowości jak ; Zakopane, Szczawnica, Krościenko. Przejście gr. na Słowację.
- Wszystko to i wiele innych możliwości relaksu daje pobyt w naszym regionie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wypoczynku przez cały rok zarówno turystów indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Możliwość negocjacji cen.

nr konta 53881200050011010522270002